Traktory řady Major

Zetor Major 80 CL

Zetor Major 80 HS

Modelová řada MAJOR byla uvedena na trh v roce 2013. Okamžitě od svého uvedení se stala jednou z nejoblíbenějších mezi zákazníky, a to díky konstrukční jednoduchosti, univerzálnosti stroje, spolehlivosti, odolnosti a nízkým provozním nákladům.

"Modelová řada Major dosud nabízela jen jeden typ stroje se čtyřválcovým motorem a výkonech
61 nebo 76 koní. Mechanická převodovka s 12 rychlostmi vpřed a 12 vzad, více o Zetor MAJOR 80 HS

Traktory řady Major


- Major je univerzální zemědělský kolový traktor střední výkonové třídy, který si oblíbíte pro vynikající poměr cena/výkon. Je předurčený k agregaci se zemědělskými stroji i pro přepravu. Major je jako stvořený pro menší a rodinné farmy. Užitečný je při lehčí práci v lese nebo pro komunální služby. Major je traktor na celý život - vždy spolehlivý, výkonný a nenáročný na údržbu.

- Srdcem traktorů Major je prověřený čtyřválcový motor s výkonem 60 až 80 koní, který se osvědčil i při náročném provozu. Motor vyniká nízkou spotřebou paliva, vysokou spolehlivostí a jednoduchou konstrukcí. Při práci oceníte nízké provozní náklady traktoru a při servisu jeho snadnou a nenáročnou údržbu.

- Traktory Major jsou vybaveny reverzační čtyřstupňovou plně synchronizovanou převodovkou a třístupňovou redukční převodovkou. Vhodné odstupňování převodových stupňů udržuje motor v optimálních otáčkách jak při práci na poli, tak při transportu a drží tím spotřebu paliva nanízkých hodnotách.

- Traktor Zetor Major je vybaven hydraulikou s mechanickou regulací. Její výhodou je vysoká zdvihací síla a plynulá regulace spouštění, což zajišťuje spolehlivé a snadné ovládání. Funkci hydraulického zámku oceníte při transportu nářadí.